Забронируйте фотосессию
Желаемый пакет
Макияж и укладка
Выберите желаемую дату
Политика конфиденциальности
Свяжитесь с нами если вам нужно больше информации
+372 58511936
Fotostuudio Illusion Studio
Inessa Refo Photography pakub oma klientidele kodust ja hubast fotostuudiot, kus saate elluviia kõige fantastilisemad ideed ja proovida enneolematuid pilte. Luxury pakett sisaldab pilditeenust, kus saate proovida erinevaid rõivaid ja teha enneolematud ja säravad fotod. Teil avaneb võimalus näha ennast täiesti uue inimesena, paljastage oma tõeline ilu ja naiselikkus. Samuti tehakse stuudios nii pere-, armastus-, kui ka klassikalisi fotosessioone. Taustana saab kasutada erinevaid stiile, kuid ka klassikalist ühetoonilist fooni. Igal hooajal vahetatakse stuudios taustasid, dekoratsioone ja rekvisiite. See on täiuslik võimalus täendada oma fotoarhiivi uute piltidega.Meie stuudio eeliseks on see, et lahkusime standartsetest tingimustest ja lõime täiesti unikaalse formaadi, võimaldab teha loovaid pilte, tundes end samal ajal pingevabalt ja positiivselt. Fotostuudio asub Lasnamäel. Stuudio jaguneb kolmeks toaks.
1
VALGE
Esimene tuba - valgusküllane vintage tuba, mis on mõeldud lille- ja perepiltideks. Toas on loodud Barokk stiilis kamine, antiikne kivisein puuokste ja toolidega. Lisaks on olemas ilus ja dekoratiivne raamitud lillede arkaad, mis sobib ideaalselt õrnade armastupiltide jaoks. Samuti on võimalus kasutada klassikalist valget tausta.
2
MUST
Teine tuba - hämar gootistiilis pööninguruum. Pildistamise jaoks on loodud seinad: "puu all", grunge stiilis "halli tellise all" ja feljeefse tekstuuriga sein dramaatiliste ja ekspressiivsete portreede jaoks. Selles toas on võimalik pildistada nii üksi kui ka rühma ja perekonnaga. Lisaks on olemas must taust klassikaliseks pildistamiseks aga ka tekstuurne taust Gooti stiilis fotosessiooniks.
3
LASTETUBA
Spetsiaalselt lastele kaunistatud ala, kuhu saab kaasa võtta õhupalle ja maiustusi ning luua meeldejäävaid fotosid sünnipäeval või mõnel muul olulisel tähtpäeval. Samuti on olemas sirm, et teha lastest ilusaid isiklikke pilte. Lisaks on võimalus luua erinevate taustadega uuenduslikke pilte nii vastsündinutest kui ka juba suurematest lastest.
Stuudios on erladi esik, külaliste mugavuse tagamiseks kohviala, riietusruum ja tualett.

Võimalus teha fotosessioone ka renditud stuudiotes nagu Tulbi või River stuudio. Stuudio rent sisaldub VIP paketis.
Tegelikud kaunistused Illusion Studio
Must tuba
Valge tuba
Lastetuba
Illusion Studio
Tallinn,Estonia
Linnamäe tee 25
Kas te soovite broneerida aega?
Võtke meiega ühendust!