Забронируйте фотосессию
Желаемый пакет
Макияж и укладка
Выберите желаемую дату
Политика конфиденциальности
Свяжитесь с нами если вам нужно больше информации
+372 58511936
Plein Air
Inessa Refo Photography pakub Eesti turu jaoks ainulaadset teenust - loominguline fotosessioon, mis paljastab teie fotogeenilisuse ja sellest saab midagi enamat kui järje kordne foto kaustas MINU PILDID.

Meie töötajad valmistavad teid ette temaatilisteks fotosessioonideks, valime teile pildistamiseks sobivad riided ja rekvisiidid. Meie stilistid teevad teile meigi ja kohandavad sobiva stiili. See fotosessioon on mõeldud terveks päevaks ja on jagatud 4 osaks
1
Esimene osa on tutvumine, enne pildistamist arutame läbi teie soovid ning tutvume teie väliseiluga, et leida parim lahendus pildistamiseks.
2
Teine osa on pildistamiseks ettevalmistamine, nimelt asukoha valik, meik, kujundus ja pildi ettevalmistamine.
3
Kolmas osa on pildistamine.
4
Neljas osa on tellimuse töötlemine, fotoarhiivi ja fotode ettevalmistamine retušeerimiseks, samuti fotode printimine, ja teie valikul albumi koostamine.
Selle fotosessiooni võlu on see, et saate proovida loomingulist stiilipilti 2–3 asukohas (üksteise läheduses), mis mitmekesistab lõpptulemust ja paneb sind ennast ja oma elu täiesti uue nurga alt nägema. Fotosessioonid toimuvad väljasõidul. Meie meeskond arendab uusi pilte ja värskendab rekvisiite, valmis pildid leiate jaotisest "meie projektid". Me oleme valmis koostööks, et pakkuda teile pilte mis viiksid ellu teie unistused. Meie fotosessioonidele võivad tulla paarid, et jäädvustada üks loominguline LOVE STORY, aga ka pered (ema, isa ja lapsed) et talletada mälestusi, või siis lihtsalt sõbrad ja sõbrannad (kuni 3 inimest). Samuti on oodatud emad igasvanuses lastega (kuni 3 last), ja loomasõbrad oma lemmikutega (kassid, koerad, hobused, hirved, laamad jne). Meie stilistid hindavad igaüht individuaalselt ja paluvad ettevalmistad vastavad riided, mida täiustatakse erinevate aksessuaaridega.
Kas te soovite proovida ?
Võtke meiega ühendust!